Vispasaules meditācija ar skaņu OM

No 10. aprīļa 12:00 līdz 22. aprīlim 12:00

(pēc Maskavas laika)

Dārgie draugi,

Mēs ieejam jaunā laikmetā: Ūdensvīra Laikmetā.

Ūdensvīrs – tā ir brīvība, jaunrade, prieks, sadarbība, kolektīvisms, komunikācija!

Ir pilnīgi saprotams, ka vecā sabiedrības pārvaldības sistēma, kas balstīta uz bailēm un ierobežojumiem, pretojas jaunās apziņas un jaunās domāšanas ienākšanai, kas raksturīga Jaunajam Laikmetam.

Vecā sistēma veic pēdējos mēģinājumus noturēties pie varas, iedvešot bailes no vīrusiem, epidēmijām un globālās ekonomikas krīzēm. Mēģina pilnīgi kontrolēt katru indivīdu, ieviešot čipēšanu un ciparu ekonomiku...

Mūsu acu priekšā notiek nobeiguma sadursme starp Gaismas un tumsas, Labā un ļaunā spēkiem, jaunā laikmeta un vecā laikmeta enerģijām.

Vecais ir nolemts. Pretējiem spēkiem nav savu resursu. Viņi izmanto mūsu resursus, iedzenot mūs panikas, baiļu, depresijas, nolemtības un agresijas, naida un nepatikas stāvokļos.

Mēs esam iemiesojumā šajā sarežģītajā laikā tieši tāpēc, lai palīdzētu cilvēcei pēc iespējas saudzīgāk un nesāpīgāk veikt pāreju uz Jauno Laikmetu.

Gaisma un tumsa – pretstati. Tur, kur ir Gaisma, nav vietas tumsai. Tāpēc mums ir jākļūst par Gaismas pārvadītājiem šajā pasaulē, par Gaismas elektrodiem!

Es ierosinu jaunu praksi: mantras "OM" lasīšanu.

Lai lasītu šo mantru, nav jābūt zināmiem Valdoņu vēstījumiem.

Cilvēku daudzums, piedaloties šajā praksē, var būt daudz lielāks nekā Lūgšanu nomodu stundās.

Mantras apraksts

Universālā, sākotnējā mantra, no kuras radās visa pasaules uzbūve, ir zilbe "om". Skaņa "Om" ir vissvētākā skaņa hinduismā un budismā.

Vēdās skaņa "Om" ir Saules un Gaismas skaņa. Tā simbolizē virzību augšup, tuvojot dvēseli augstākajām sfērām.

Šī mantra iedarbojas attīroši un palīdz apziņai pacelties augstākā līmenī. Mantra "OM" atbrīvo mūsu uzmanību no visa racionālā, emocionālā un fiziskā, no visa tā, kas var novērst apziņu no superjūtīgā uztveres līmeņa. Koncentrēšanās, izrunājot šo mantru, novērš visus šķēršļus garīgajā ceļā, saprāts kļūst mierīgs un rāms.

Tādējādi, izrunājot mantru "OM", mēs paaugstinām savu apziņu un kļūstam par Gaismas avotu mūsu pasaulei.

Tur, – kur ir Gaisma, tur – nav vietas tumsai!

Prakses apraksts

Lūdzu, sāciet garīgo praksi tikai paaugstinātā apziņas stāvoklī. Jūs varat atrast ieteikumus, kā sasniegt lūgšanas apziņas stāvokli, izmantojot šīs saites:

Iekšējā saskaņošanās ar Dievu

Lūgšanas kvalitāteun sadaļā

“Gudrības Valdoņu rekomendācijas Vēstījumu lasīšanai”

Kad ārējā vide un ārējie apstākļi ir pietiekami mierīgi, iekārtojieties ērti. Lotosa poza ir ideāla, taču jūs varat arī sēdēt uz krēsla. Galvenais – visas prakses laikā mugurkaulam jābūt taisnam.

Aizveriet acis un mēģiniet pilnīgi atslābināt savu ķermeni un prātu. Koncentrējieties punktā starp uzacīm un ļaujiet klusumam ienākt sevī. Sāciet klausīties skaņu “Om” (ierakstā), saistot to ar bezgalības, mūžības, nemirstības idejām utt.

Tad sāciet dziedāt "OM". Jums ir jāatkārto "Om", sajūtot, ka jūs esat bezgalīgs un visuresošs. Izjūtiet "Om". Vienkāršs "Om" atkārtojums nedos vēlamo rezultātu. Jūtiet, ka jūs esat tīrs, pilnīgs, visu zinošs, mūžīgs un brīvs Absolūts. Sajūtiet, ka esat absolūta apziņa un bezgalīga, nemainīga esamība. Katrai jūsu ķermeņa daļai ir spēcīgi jāvibrē ar šīm idejām.

Sākumā jūs varat izmantot ierakstu kā paraugu, pēc tam varat dziedāt patstāvīgi.

Nemēģiniet dziedāt sinhroni ar ierakstu. Dziediet sev vēlamā tempā, tā, kā jums tas ir iespējams.

Iedomājieties, kā ar katru "OM" sirds čakrā veidojas Gaisma. Sākumā tas ir neliels Gaismas uzplaiksnījums. Tad Gaisma kļūst spožāka un spožāka, spožāka par sauli, izplatoties visā telpā, pēc tam izplatoties visā jūsu apdzīvotās vietas, jūsu valsts teritorijā. Tad jūsu sirds čakras Gaisma var aptvert visu zemeslodi, izšķīdinot visu tumsu uz planētas.

Sākumā pietiek ar mantras dziedāšanu 15 minūtes, atkārtojot praksi vairākas reizes dienā. Ja prakse jums izdodas viegli, varat prakses laiku pagarināt līdz 1 stundai vai vairāk, cik jums nebūs apgrūtinoši.

Ja jūsu dzīves apstākļi neļauj dziedāt “OM” mantru pilnā balsī, jūs varat ieslēgt un dziedāt mantru klusi, lai netraucētu citiem un kaimiņiem.

Ja jums izdodas, jūs varat dziedāt mantru pat sevī, tas ievērojami pastiprina mantras darbību!

Jūs varat vienkārši ieslēgt mantru, lai tā skanētu visu diennakti pat ļoti klusi, lai neviens cits to nedzirdētu.

Skaņa OM attīrīs telpu, atskaņojot audio ierakstus, izmantojot atskaņotāju, viedtālruni ...

Mēs sākam mūsu praksi 10. aprīlī pulksten 12 dienā un beidzam 22. aprīlī pulksten 12 dienā pēc Maskavas laika.

Lai piedalītos, jūs varat pieslēgties jebkurā šī laika posmā, tas nav svarīgi vai stundas sākumā, vai stundas vidū vai jebkurā citā laikā visās divpadsmit prakses dienās!

"СИРИУС" vietnes galvenajā lapā darbosies pieslēgumu skaitītājs tiem, kurus interesē, cik daudz cilvēku kopā ar viņu lasa mantru.

Dalieties šajā informācijā ar draugiem un paziņām!

Dziediet "OM" kopā ar viņiem!

Varbūt kādam būs patīkamāk dziedāt OM kopā ar Omrāmu Mikaelu Aivanhovu

Tur, – kur ir Gaisma, nav - vietas tumsai!

Mēs izspiedīsim baiļu, nolemtības, nospiestības, depresijas egregoru no mūsu mājām, no mūsu pilsētām, no mūsu valstīm, no mūsu planētas!

Mēs piepildīsim savas būtnes ar Gaismu un Mīlestību!

Ar Dzīves prieku un Dievišķo enerģiju, kas pārveido mūs un visu apkārtējo.

Tatjana Mikušina
Gaisma un Mīlestība!


Piezīme. Izdevuma veidošanā izmantoti vietnes materiāli
https://www.oum.ru/yoga/mantry/mantra-om/


Koordinatore Latvijā:
Līga (Rīga) tel. +371 26342618,
e-pasta adrese: liga.harju@gmail.com


uz augšu

uz sākumlapu

 Copyright © 2008 - 2023
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2023 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia