Kā lasīt un klausīties Skolotāju vēstījumus

Skolotāju vēstījumos dotās rekomendācijas

 

Skolotājs Kuthumi, 14. janvāris 2010. gads

"Mēs regulāri atkārtojam mūsu ieteikumus, kā strādāt ar mūsu vēstījumiem. Es zinu, ka daudzi cilvēki neizpilda mūsu rekomendācijas. Daudzas reizes mēs esam runājuši par apdomību darbā ar vēstījumiem un par to, ka nav vēlams lasīt vairāk nekā divus vēstījumus dienā. Piemēram, vienu no rīta, otru – vakarā.

Visi vēstījumi satur dažādu Skolotāju enerģijas, kuri dod vēstījumus. Dažreiz enerģijas pieder ne tik augstam plānam, bet dažreiz enerģijas pieder ļoti augstam Esamības plānam. Ja jūs sākat lasīt vairākus vēstījumus pēc kārtas, tad jūs pakļaujat savu organismu ļoti lielai slodzei. Jūsu ārējā apziņa var neizsekot šai bīstamībai, jo jūsu miesīgais prāts ir pieradis saskatīt tikai informatīvo komponenti, un tas neņem vērā vēstījumu enerģētisko komponenti.

Es minēšu šādu piemēru. Jūsu organismam ir vajadzīga barība. Kad jūs esat izsalkuši vai jūtat slāpes un iebaudāt maizes gabalu vai izdzerat glāzi tīra ūdens, jūsu organisms izjūt apmierinājumu.

Tagad iedomājieties, ka jūs uzņemsiet barību lielos daudzumos visu bez izšķirības un bez mēra dzersiet dažādus dzērienus. Es zinu, ka ļoti daudzi tā arī dara savā dzīvē, aizraudamies ar bagātīgi klātiem galdiem un tieksmi labi paēst. Bet vai nākamajā dienā jūs nejūtaties slikti no negausīgas ēdienu un dzērienu lietošanas?

Ir ēdieni, kas sader cits ar citu, un ir ēdieni, kurus nedrīkst lietot reizē. Starp citu, lielākā cilvēces daļa ir uz tik zema enerģētiskā līmeņa, ka nav spējīga saprast šīs vienkāršās patiesības, kas bija zināmas pirms tūkstošiem gadu un ko ievēroja visi gudrie.

Kad jūs lasāt ļoti daudzus dažādiem Skolotājiem piederošus diktātus, tad jums apziņā var būt nespēja pārstrādāt tieši tāpat, kā jums ir kuņģa gremošanas traucējumi pēc negausīgas ēšanas.

Jums vajag ļoti apdomīgi pieiet mūsu vēstījumu lasīšanai, citādi jūs riskējat sajust iekšēju diskomfortu, neapmierinātību un, kas vēl ļaunāk, novirzīt visu jūsu neapmierinātību pret mūsu sūtni vai Skolotājiem.

Jums vajag ļoti rūpīgi gatavoties katra vēstījuma lasīšanai. Jums ir jānoskaņojas uz Skolotāju, kurš dod vēstījumu, ar mūzikas palīdzību, ar Skolotāja attēla palīdzību, vai izmantojot lūgšanu vai meditāciju pirms vēstījuma lasīšanas. Tad jūs izlīdzināt savas enerģijas, paaugstināt savu apziņu, un vēstījumi nesīs jums labumu.

Minēšu jums citu piemēru. Saule spīd visiem cilvēkiem un visām dzīvajām būtnēm. Ir cilvēki, kas saprātīgi izmanto saules enerģiju. Viņi uzturas saulē noteiktu laiku, tad viņi pārtrauc un pēc tam atkal no jauna ļaujas saules glāstošajiem stariem.

Ir cits cilvēku tips, kuri no rīta līdz vakaram atrodas pludmalē saules svelmainajos staros, bet nākamajā dienā cieš no iegūtajiem apdegumiem un temperatūras.

Kas vainīgs, ka viņi guva apdegumus? Saule? Es domāju, ka atbilde ir acīm redzama. Jūs paši esat vainīgi, ka pārmērīgi izmantojāt saules enerģiju.

Enerģijai, ko satur mūsu vēstījumi, nepiemīt tāda redzama iedarbība, bet tik un tā ir pietiekami daudz indivīdu, kas uz ātru roku pārlasa vairākus desmitus mūsu vēstījumu, sevišķi neiedziļinoties būtībā un pienācīgi nenoskaņojot sevi pirms katra vēstījuma lasīšanas. Rezultāts neliek sevi gaidīt. Pēc kāda laika viņi sāk izjust aizkaitinājumu un dusmas.

Kas vainīgs, ka jūs izjūtat šīs jūtas? Sūtnis? Skolotāji? Es domāju, ka atbilde ir acīm redzama. Neviens ārpus jums nav vainīgs, ka jūs neievērojat Skolotāju padomus.

Tāpat kā visam jūsu pasaulē, arī mūsu vēstījumiem ir divējāda iedarbība. Ir cilvēki, kas caur mūsu vēstījumu lasīšanu ir ieguvuši gludu un līdzenu auru, ir izzuduši tie defekti aurā, kuri pavadīja viņus daudzus gadus. Viņi kļuva līdzsvarotāki, draudzīgāki. Noregulējās attiecības ar mājiniekiem. Miers valda viņu dvēselēs un mājās.

Citi, tieši otrādi, pēc mūsu vēstījumu lasīšanas izjūt niknumu, naidu, antipātijas. Viņu aura kūst ar katru dienu, un viņi iznīcina paši sevi.

Mīļotie, mēs vēlam jums labu, Mīlestību, harmoniju. Visu to jūs varat saņemt caur mūsu vēstījumiem. Bet jūsos ir ventilis, kas virza enerģiju, kuru satur mūsu vēstījumi, vai nu uz labu, vai ļaunu. Visam jūsu pasaulē, mīļotie, ir divējāda iedarbība. Jūsos atrodas tas mehānisms, kas liek jums vai nu mundri iet pa evolūcijas ceļu, vai nosviež jūs ceļa malā."


 

Iemīļotais Babadži, 5. decembris 2009. gads

"... es vēlos pārliecināties, ka jūs esat veikuši visus nepieciešamos piesardzības pasākumus, kas nepieciešami, lai lasītu mūsu vēstījumus.

Tie, kas pirmo reizi lasa mūsu vēstījumus, varētu būt izbrīnīti. Taču tie, kas jau sen lasa mūsu vēstījumus, droši vien ir informēti par piesardzību, kādu nepieciešams ievērot. Vispirms jau jums ir jāapzinās, ka jums ir darīšana ar enerģiju, jo mūsu Vārds nes noteiktu enerģijas lādiņu. Un kā katra enerģija, tā prasa uzmanīgu un saudzīgu izturēšanos pret sevi, jo citādi mūsu vēstījumu lasīšanas rezultāts var būt neparedzams.

Tātad jums ir jāapzinās, ka sarunājaties ar Skolotājiem, kas ir krietni pārsnieguši jūs pēc sava apziņas līmeņa. Tāpēc ir vajadzīgs, lai jūsos būtu godbijības un cieņas jūtas. Jūs nevarat sarunāties ar Dievu tā starp citu, garāmejot. Jūs nevarat dzert tēju, sarunāties ar kolēģiem darbā, pārbaudīt savu bērnu mājas uzdevumus un tai pašā laikā lasīt mūsu vēstījumus. Ja jūs darīsiet visu to un vienlaikus lasīsiet mūsu vēstījumus, tad jūs radīsiet karmu, kas būs tieši proporcionāla enerģijai, ko satur mūsu vēstījumi.

Vēlreiz brīdinu, ka jūs sarunājaties ar Dievu. Tāpēc jums tas ir jādara ar lielas godbijības trīsām sirdī. Visai jūsu būtnei ir jābūt noskaņotai uz saskarsmi ar Dievu. Jums ir jānoliek malā visas savas lietas un darbus vai, gluži otrādi, nevajag lasīt vēstījumus līdz tam laikam, kamēr radīsies labvēlīgs brīdis.

Ja jūs esat nelīdzsvaroti vai pakļauti kādai negatīvai īpašībai, tad enerģija, ko satur mūsu vēstījumi, izraisīs katra jūsos esošā negatīva pastiprināšanos. Un otrādi, ja jūs esat noskaņoti harmoniski un piepildīti ar iekšēju mieru, tad šī harmonija un miers tāpat pastiprināsies proporcionāli tai enerģijai, ko satur vēstījumi."


 

Skolotājs Ilarions, 2. janvāris 2008. gads

"... Kāpēc jums ir radusies sajūta, ka nodarboties ar garīgo darbu jūs varat vaļas brīžos cita starpā, garāmejot?

Līdz tam laikam, kamēr jūs neizstrādāsiet savā apziņā pareizu pieeju garīgajam darbam, jūs nevarēsiet sasniegt neko nozīmīgu.

Man ar nožēlu jāatzīst, ka uzmanības un koncentrēšanās trūkums ir jūsu laika posts. Jūs cenšaties vienlaikus apgūt visdažādāko plānu lietas. Jūs klausāties radio vai skatāties televizoru, sarunājaties pa telefonu un mēģināt lasīt mūsu vēstījumus.

Līdz tam laikam, kamēr jūs neatradīsiet sevī spēku pamest visu un nodarboties tikai ar garīgās barības uzņemšanu, līdz tam laikam tas, ka jūs lasāt mūsu vēstījumus, ne tikai nedos jums pienācīgo labumu, bet būs kaitīgi jūsu attīstībai.

Es jums atklāšu, kāpēc. Ja jūs esat nodarbināti ar kādu laicīgu lietu, piemēram, klausāties moderno mūziku radio vai skatāties reklāmu televīzijā, un tajā laikā mēģināt lasīt mūsu vēstījumu, tad visu enerģiju, ko mēs ieliekam vēstījumos, jūs kvalificējat nepareizi. Un tajā vietā, lai jūsu attīstība virzītos uz priekšu, jūs ripojat atpakaļ.

Saprotiet, ka jūs sarunājaties ar Dievu, jūs saskaraties ar Skolotājiem, kas ir jums tālu priekšā un ir pakāpušies augstāk pa evolucionārās attīstības pakāpieniem. No kurienes jūsos ir tik daudz necieņas?

Kāpēc jums trūkst elementāras pieklājības saskarsmē ar mums?

Man gribētos, lai jūs pārtrauktu uztvert mūsu doto Mācību, ko mēs dodam caur mūsu sūtni, kā kaut ko pašsaprotamu un ikdienišķu.

Katra vēstījuma nodošanā strādā tūkstošiem Gaismas būtņu. Mēs tērējam dārgo Dievišķo enerģiju, mēs savācam to pa drusciņām un iepludinām mūsu vēstījumos...

... Ja jūs nemainīsiet savu attieksmi pret saskarsmi ar Skolotājiem un nespēsiet pārvarēt sevī dažas jūs pavadošas negatīvas rakstura īpašības, tad jūs varat ļoti stipri kaitēt savai dvēselei. Atcerieties, ka tad, kad jūs saņemat Dievišķo enerģiju, jūs paši to virzāt jūsu pasaulē ar savu domu, jūtu, savu stāvokļu palīdzību. Kad jūs, lasot mūsu vēstījumus, saņemat enerģiju, nebūdami pienācīgi noskaņoti, jūs tieši tāpat varat to nepareizi izlietot, novirzīt ilūzijas vairošanai, radīt karmu.

Jums jūsu evolucionārās attīstības pakāpē ir ar lielāku atbildību jāizturas pret Dievišķās enerģijas izlietošanu."


  

uz sākumlapu

Copyright © 2008 - 2018
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2018 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia