Kopīgais garīgais darbs
no 2017. gada 6. marta līdz 14. aprīlim


Dārgie draugi!

Par mūsu kopīgo garīgo darbu no 2017. gada 1. līdz 10. februārim saņēmām ļoti daudz pateicību un pozitīvu atsauksmju no tiem, kas piedalījās šajā darbā.

Atsauksmes var izlasīt Sirius centru vietnē http://sirius-centers.net/books/2017/02/05/index.htm

Lielākā daļa no tiem, kas rakstīja atsauksmes, ir izteikuši vēlēšanos turpināt šo garīgo darbu.

Kopīga svēto tekstu lasīšana ir viena no garīgās prakses formām, un mūsu laikā šāda prakse ir ļoti pieprasīta, jo dzīves ritms ne vienmēr dod iespēju ne tikai lūgties, bet pat vienkārši lasīt.

Kad mēs pievienojamies kopīgajai lasīšanai, mēs izmantojam grupas sasniegumu momentu. Un to, kas vienam cilvēkam izdodas tikai ar grūtībām, grupā paveikt ir ievērojami vieglāk. Šāda praksa ir sevišķi piemērota iesācējiem, kam ir daudz vieglāk lasīt kopā ar tiem, kas vairāk pavirzījušies garīgajā ceļā. Tomēr arī tiem, kas ne vienu vien reizi izlasījuši visus vēstījumus, šī prakse dod jaunu izpratni un jaunus atklājumus Dievišķās Mācības apgūšanā, piepilda ar enerģiju un jaunu Dzīves jēgu.

Šoreiz es aicinu jūs piedalīties kopīgā Gudrības Valdoņu Vēstījumu pirmā cikla lasīšanā. Mēs lasīsim pēc kārtas pirmos 40 diktātus no 2017. gada 6. marta līdz 14. aprīlim.

Mēs atrodamies dažādās vietās uz zemeslodes. Taču tieši tā ir mūsu priekšrocība!

Ja mēs vienlaikus lasīsim viena un tā paša Valdoņa vienu un to pašu Vēstījumu un turklāt šī garīgā darba laikā centīsimies sasniegt pēc iespējas augstāku savas apziņas līmeni, tad tā mēs pārvadīsim šajā pasaulē tā Valdoņa enerģijas, kas devis Vēstījumu, dažādās vietās uz zemeslodes.

Ja mums mūsu garīgā darba laikā izdosies panākt iekšēja miera, absolūtas Mīlestības, stingras ticības stāvokli, tad mēs paši kļūsim par Gaismas avotu mūsu pasaulei.

Ja pietiekami liels skaits cilvēku pievienosies kopīgajam garīgajam darbam, tad mēs paaugstināsim vibrāciju fonu uz planētas. Mēs spēsim ietekmēt visu planētu. Daudzi notikumi uz planētas varēs ieiet pozitīvā gultnē.

Pozitīviem, evolucionāriem, strukturāliem pārveidojumiem svarīgāka ir nevis spēcīga, bet supervāja iedarbība, kad svarīgs ir nevis iedarbības enerģijas lielums, bet iedarbības punktu daudzums un atlase. Šajā sakarā nevar neatcerēties dižā Laodzi vārdus par to, ka vājais uzvar stipro un klusais uzvar skaļo.

Lai mūsu pūliņi būtu saskaņoti, aicinu vēstījumu lasīšanu sākt noteiktā laikā.

Vēstījumu lasīšanas laiks:

12:00, 15:00, 18:00, 21:00 pēc Maskavas laika.

No 6. līdz 25. martam: 11:00, 14:00, 17:00, 20:00 pēc Latvijas laika,

no 26. marta līdz 14. aprīlim: 12:00, 15:00, 18:00, 21:00 pēc Latvijas laika.

Jūs varat lasīt vienu un to pašu vēstījumu četras reizes dienā vai trīs, vai divas, vai vienu reizi jums piemērotā laikā, izvēloties kādu no norādītajiem.

Jūs varat lasīt vēstījumu oriģinālvalodā (krievu) vietnē http://sirius-ru.net vai latviešu valodā vietnē http://sirius-riga.lv/index.html

Necentieties katrā ziņā lasīt vēstījumu četras reizes dienā. Iespējams, ka jums pietiks izlasīt to vienu reizi dienā. Svarīgāk ir veikt šo praksi katru dienu nepārtraukti visu 40 dienu laikā. Tā nostiprināsies disciplīna un izstrādāsies ieradums praktizēt katru dienu.

Taču neaizmirstiet, ka Dievišķā enerģija, ko jūs piesaistāt prakses laikā, sāk uzjundīt negatīvās enerģijas, kuras ir jūsu aurā, un aktivizējas jūsu karmiskie uzkrājumi.

Tas izraisa ātrāku karmas atstrādāšanu. Bet var gadīties, ka jūs nebūsiet gatavi sastapties ar to negatīvo enerģiju plūsmu, kas pacelsies jūsu būtnē. Tie var būt negatīvi apziņas stāvokļi, aktivizējušies kaitīgie ieradumi, attiecību saasināšanās ar jūsu apkārtējiem cilvēkiem mājās un darbā... Ja jums nebūs pa spēkam neitralizēt un pārvarēt pacēlušās pagātnes enerģijas, pārtrauciet praksi uz dažām dienām vai izbeidziet to pavisam.

Nākamajā reizē jūs spēsiet pārvarēt sevi un katrā ziņā paveiksiet visu praksi.

Galvenajā vietnē krievu valodā «Сириус» un latviešu valodā vietnē http://sirius-riga.lv katru dienu būs sludinājums par nākamajās trijās dienās lasāmajiem vēstījumiem.

Vietnē «Сириус» katra lasāmā diktāta lappusē darbosies skaitītājs, kas parādīs, cik cilvēku un no kurām valstīm ir pieslēgušies šai lappusei un lasa diktātu kopā ar jums. Skaitītājs sāks darboties 10 minūtes pirms vēstījumu lsasīšanas sākuma un beigs darbu 20 minūtes pēc vēstījuma lasīšanas laika.

Jūs varat lasīt vēstījumu balsī vai klusu. Diemžēl pirmā cikla vēstījumi netika ieskaņoti audioierakstos, jo tajā laikā nebija tehnisku iespēju.

Lai pastiprinātu Valdoņa klātbūtni, kas devis vēstijumu, jūs varat izteikt šo aicinājumu:

"ES ESMU TAS, KAS ES ESMU vārdā es lūdzu [Valdoņa vārds] elektronisko klātbūtni.
Lai notiek Dieva Griba. Āmen."

Ļoti svarīgs ir jūsu noskaņojums pirms Vēstījuma lasīšanas. Tālab noskaņojuma radīšanai izmantojiet mūziku no http://sirius-centers.net/music/index.htm

video no http://sirius-ru.net/media/tv/nastroy-na-bdenie.htm

vai meditējiet uz tā Valdoņa attēlu, kas devis vēstījumu.

Izlasiet Valdoņu ieteikumus, kā lasīt vēstījumus.

Aicinu jūs pievienoties kopīgam garīgajam darbam – Valdoņu vēstījumu lasīšanai!

Tatjana Mikušina
Gaisma un Mīlestība!

 

uz augšu

uz sākumlapu

 


Copyright © 2008 - 2017 All rights reserved.
Tatyana Mikushina
Latvia
SiriuS