Sagatavošanās nākamajai Garīgajai praksei –

Kopīgai Valdoņu vēstījumu lasīšanai 2005. – 2019. g.

   Dārgie draugi, kā jūs zināt, 2019. gada 4. novembrī, sākas svarīgākais Garīgais darbs:
Kopīga Valdoņu vēstījumu lasīšana 2005. – 2019. g.

Katru dienu mēs izlasīsim pa vienam vēstījumam.

Vēstījumu var lasīt katras stundas sākumā jums piemērotā laikā.

Tomēr, lai vēstījumu lasīšana nestu labumu jums un pasaulei, ir nepieciešams pirms lasīšanas sākuma sagatavoties – radīt un ievērot noteiktus turpmākos nosacījumus. Mēs esam sagatavojuši jums filmu
"Vēstījumu lasīšana ir ļoti svarīgs garīgais darbs"


Filma apgaismo garīgā darba efektivitāti saistībā ar Gudrības Valdoņu vēstījumu lasīšanu.

Viens no galvenajiem nosacījumiem ir šāds: Vēstījumu kopīgās lasīšanas dalībniekiem ir jābūt harmoniskā stāvoklī, Mīlestības pilniem, ar stipru ticību un iekšējā mierā.

Tāpēc, ja jūs esat uztraukti, iegrimuši grūtās pārdomās, esat strīda vai konflikta iespaidā ar tuviniekiem vai darbā, lūdzu, izlaidiet šo vēstījuma lasīšanas dienu. Ja jūs esat neharmoniskā stāvoklī, tad jūsu darba rezultāts būs negatīvs, vēl ļaunāk, tas pavairosies ar cilvēku skaitu, kas piedalās vēstījuma lasīšanā tai dienā.

Pat, ja jums šķiet, ka jūs esat labā apziņas stāvoklī, nesāciet vēstījuma lasīšanu, iepriekš nesagatavojušies.

Efektīvam garīgajam darbam nepieciešams ievērot fiziskos apstākļus.

1) Vieta garīgajam darbam. Ir vēlama pastāvīga vieta garīgajam darbam Altāra priekšā.Uz altāra var novietot Valdoņu attēlus, ziedus, svētbildes, sveces, kristālus ... Visu, kas veicina paaugstināt jūsu apziņu un radīt Dievišķīgu noskaņu.
Telpai jābūt uzkoptai un izvēdinātai.

2) Fiziskā ķermeņa sagatavošanās. Nelietojiet uzturā gaļu. Nelietojiet alkoholu, nikotīnu, narkotikas.

Nesāciet nodarboties ar garīgo darbu pēc ēšanas, sāciet tikai ne mazāk kā pēc divām stundām vai tukšā dūšā.Ķermenim jābūt tīram. Apģērbam jābūt spodram un tīram, baltam vai gaišos toņos.

Neskatīties televīziju. Neklausīties sliktu mūziku. Neskatīties ziņas internetā, nepārbaudīt elektronisko pastu, nesarunāties pa skype un neapmeklēt sociālos tīklus. Ja jūs nevarat pastāvīgi ievērot šo nosacījumu, tad kaut vai dažas stundas pirms vēstījuma lasīšanas norobežojiet savu apziņu no ārējās pasaules un ārējiem informācijas avotiem.

Citi nosacījumi.

Ir vēlams parūpēties, lai garīgā darba laikā būtu klusums.

Ir labi nodarboties ar garīgo darbu kopā ar visu ģimeni. Ja kādu iemeslu dēļ neizdodas to darīt kopā ar visu ģimeni, tad norunāt, ka garīgā darba laikā mājinieki izslēgs televizoru, radio, mūziku. Izslēgs telefonus.

Lielā pilsētā garīgais darbs ideāli ir nakts laikā, kad kņada aprimst un iestājas klusums, vai pirms rītausmas.

Harmonizācija un noskaņa

20 – 30 minūtes pirms vēstījuma lasīšanas nepieciešams ieiet harmoniskā, līdzsvarotā apziņas stāvoklī.

Veltiet šo laiku saskaņojoties ar Dievu jūsos. Tam jūs varat lasīt iemīļotās lūgšanas, mantras, apcerēt Valdoņu attēlus ar mierīgu, harmonisku mūziku.Pirms paša garīgā darba sākuma pasēdiet dažas minūtes klusumā ar aizvērtām acīm un koncentrējieties uz savu sirdi. Elpojiet lēni un dziļi.

"Galvenais uzdevums, kas jums ir jāsasniedz jūsu lūgšanu prakses laikā, ir jūsu iekšējā stāvokļa harmonizācija. Jums ir jāieiet pilnīgā harmonijas un vienotības stāvoklī ar Dievu."

Iemīļotais Surija 2005. gada 13. decembrī

Beidzot garīgo darbu, nesteidzieties tūlīt iet pie saviem darbiem. Pasēdiet dažas minūtes, pavadiet kādu laiku vēstījuma vai rozārija vibrācijās, ko jūs izlasījāt.

Ja jūs esat sasnieguši labu garīgo stāvokli savā garīgajā darbā, jūs varat īstenot vizualizāciju, ko devis Kungs Surija:"Jūsu garīgās prakses beigās es lūdzu jūs izdarīt vienu vienkāršu lietu. Iztēlojieties, ka jūsu aura izplešas un sasniedz mājas izmērus, pēc tam tā izplešas un aptver jūsu pilsētu, jūsu valsti un visu zemeslodi. Un katra dzīvā būtne, kas nokļūst jūsu auras darbības laukā, izjūt tās ietekmi uz sevi. Katra dzīvā būtne piepildās ar harmonijas un miera stāvokli, ko jums izdevās sasniegt jūsu garīgās prakses laikā."

Iemīļotais Surija 2005. gada 13. decembrī

 

  Vietnē «Созвездие Водолея» jūs atradīsiet ērtu kalendāru, kurā:

- pēc datumiem apzīmēti vēstījumi kopīgajai lasīšanai;

- būs minētas saites ar vēstījuma teksta variantu un audio vai video varianti (pēc iespējas);

- doti Valdoņu muzikālie vadmotīvi;

- dotas Valdoņu rekomendācijas, kā lasīt vēstījumus;

- dotas saites ar mūziku un video noskaņai pirms lasīšanas.

 
  

uz sākumlapu

Copyright © 2008 - 2020
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2019 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia