Sākumlapa

Diktāti - Vēstījumi

GV 1 (03.2005. - 06.2005.)
GV 2 (08.2005. - 01.2008.)
GV 3 (03.2008. - 06.2011.)
GV 4 (12.2011. - 12.2016.)

Skolotāju rekomendācijas diktātu lasīšanai

23. datuma dispensācija

Īsās lūgsnas
garīgajam darbam

Mātes Marijas lappuse

Par Dievišķajiem Valdoņiem

Rozāriji

Informācija
ziedotājiem

Kontakti

SAITES:

СИРИУС

Izdevniecība
"SOL VITA"

СИРИУС-ЦЕНТРЫ

УНИВЕРСИТЕТ
ЭТИКИ ЖИЗНИ

ИД "СИРИУС"

ФОНД
"ЗА НРАВСТВЕННОСТЬ!"


Šajā vietnē ir Dievišķo Gudrības Valdoņu vēstījumu tulkojumi. Vēstījumi cilvēcei doti ar Lielās Baltās Brālības sūtnes Tatjanas Mikušinas starpniecību un publi-
cēti viņas oficiālajā mā-
jas lapā sirius-ru.netLūgšanu stundas pasākumu atbalstam Krievijā:
TICĪBAS, TĒVZEMES, TAUTAS un CARA AIZSTĀVĪBAI un
pret filmas "Matilde" demonstrēšanu
2017. gada 1. augustā 19:00 pēc vietējā laikaTā kā ne visi vietnes "Sirius" lasītāji varēs piedalīties plānotajos pasākumos, aicinu piedalīties Lūgšanu stundās pasākumu atbalstam Krievijā: Ticības, Tēvzemes, Tautas un Cara aizstāvībai un pret filmas "Matilde" demonstrēšanu.

Lūgšanu stundu mērķis:

- ar lūgšanām atbalstīt pasākumus Ticības, Tēvzemes, Tautas un Cara aizstāvēšanai un iestāties pret filmas "Matilde" demonstrēšanu;

- lūgt Dievišķo Būtņu atbalstu;

- paaugstināt ļaužu apziņu.

Daudzi no Krievijas aizbraukušie dzīvo ārpus tās un gribētu atbalstīt Krievijas tautas progresīvākās daļas garīgos centienus. Tāpēc mēs organizējam Lūgšanu stundas, ņemot vērā, ka cilvēki dzīvo dažādās laika joslās un ārpus Krievijas.

Lūgšanu stundu laiks:

2017. gada 1. augustā no 10:00 pēc Maskavas laika*, kad Krievijas vistālākajā punktā jau ir 19:00. Lūgšanu stundas beigsies 2. augustā 5:00, kad Kalifornijā, kur dzīvo daudzi lapas "Sirius" lasītāji, būs 19:00.

Mēs lasīsim Mātes Marijas Rozāriju Krievijai. Rozārija translācija audio un video formātā sāksies katras stundas sākumā.

Pieslēgšanās translācijai:

http://www.sirius-ru.net/media/bdeniya/rosary_materi_marii_dlya_rossii_23.06.2011_bdenie.htm

Mātes Marijas Rozārija Krievijai videotranslācija


Ja jūs vēlaties pieslēgties translācijai vairākas reizes, ne tikai 19:00 pēc vietējā laika, tad jūs varat to darīt katras stundas sākumā tik, cik jūs uzskatīsiet par iespējamu.

Lūgšanu pūliņu koncentrācijai aicinu pirms Rozārija lasīšanas nolasīt šo lūgsnu:

ES ESMU TAS, KAS ES ESMU, Visuvarenā Dieva Kunga vārdā es lūdzu mīļoto Māti Mariju, Valdoni Nikolaju (cars NIkolajs II), svēto careviču Alekseju (Iemīļotais Lanello – Marks Profets), svēto kņazi Anastasiju (Dievišķā Valdone Klēra – Elizabete Klēra Profeta), Dievišķo Valdoni Igoru, Dievišķo Valdoni Nikolaju Rērihu, Radoņežas Sergiju, Sarovas Rerafimu (Valdoni Serapisu Beju), visus krievu Svētos un visus Gaismas spēkus, kas vēlas piedalīties šajā Rozārijā, pastiprināt šī Rozārija darbību.

Es lūdzu Dievu un Dievišķās Būtnes kontrolēt apmelojošās filmas "Matilde" izplatīšanu un apturēt tās demonstrēšanu ar visiem likumīgajiem līdzekļiem.

Es lūdzu paaugstināt Krievijas iedzīvotāju apziņu, līdz tie spēj apzināties imperatora Nikolaja Otrā un viņa ģimenes varoņdarbu un viņu nestā upura lielumu.

Es lūdzu transmutēt 1917. gada revolūcijas, cara ģimenes nogalināšanas, pilsoņu kara, represiju, kulaku ekspropriācijas, tīši radītā bada karmu, kas ir šķērslis Krievijā dzīvojošo cilvēku apziņas paaugstināšanai, līdz tādam līmenim, kad izzūd visas pretrunas reliģisku, mantisku, nacionālu iemeslu dēļ un lai cilvēku skatienam paveras Gaišais Ceļš uz Jauno pasauli.

Es lūdzu Brīnumu, kas glābs Krieviju un visu pasauli.

Personīgā lūgšana(Te jūs varat izteikt savus personīgos lūgumus un vēlējumus).

Es lūdzu, lai manas lūgšanas enerģija tiktu pareizināta ar cilvēku skaitu, kas piedalās šajās Lūgšanu stundās!

Lai viss notiek saskaņā ar Dieva Svēto Gribu! Āmen.


Tatjana Mikušina          
Gaisma un Mīlestība!          


Gadījumam, ja kādu iemeslu dēļ jums nav iespējama pieslēgšanās interneta translācijai vietnē «Сириус», lūdzu, iepriekš sagatavojiet sev Rozārija tekstu un lasiet Rozāriju patstāvīgi.

Mātes Marijas Rozārijs Krievijai (teksts latv. val.)* 2017. gada vasaras laikā Latvijas laiks sakrīt ar Maskavas laiku.
uz augšu

uz sākumlapuCopyright © 2008 - 2017
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2017 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia