Ar Mīlestību, no sirds atsaucamies Grēku nožēlas Lūgšanām!

(Vēstule no Rīgas)
Pie mums Latvijā abas izdevniecības «СириуС» grāmatas par imperatoru Nikolaju II ir izdotas latviešu valodā.

Grāmatu "Grēku nožēlošana glābs Krieviju. Par cara ģimeni" latviešu valodā izdevniecība "Sol Vita" izdeva jau 2014. gada beigās. Tad Rīgas Sirius centrā notika īpaša, neaizmirstama tikšanās, kas bija veltīta šai grāmatai.

Kopš šīs tikšanās mūsu apziņas attīstībā sākās jauns posms – dziļākas mūsu katra atbildības apzināšanās posms par turpmāko Krievijas un visas pasaules likteni. Es pati piedalījos šajā tikšanās reizē un varu apliecināt, ka visi, kas bija tur klāt, bija gatavi šai prāta pārmaiņai un pārdomāšanai savas dvēseles iekšējos līmeņos.

Atceros, kā pēc tam ar atvērtām sirdīm saņēmām lielāko Debesu atbalstu tajā pašā Gudrības Valdoņu 2014. gada ziemas vēstījumu ciklā, jo īpaši Mātes Marijas Vēstījumā. Tur taču ir īsta vadība darbībai! Pat ceļš ir parādīts, kā darboties. Sākt ar sevi, darbā ar sevi izaudzēt sirdī Dievišķo Mīlestību un dot to cilvēkiem, Zemei. Tad snaudošās dvēseles spēs pamosties, lai apzinātos. Lai apzinātos atzīšanu, nožēlošanu, kas mīkstina karmu uz pusi. Jo Mīlestība runā no sirds uz sirdi, bez miesīgā prāta iejaukšanās. Mīlestība (ar lielo burtu – Dievišķā Mīlestība) izšķīdina visu negatīvo savā ceļā, tai nav šķēršļu.

Mūsu cilvēkiem nekad nav bijis jautājuma, lūgties vai ne par Krieviju, par to liecina mūsu aktivitāte Lūgšanu stundās. Tikpat dabiski un pašsaprotami bija tas, ka mēs visi parakstījām Petīciju Visaugstākajam par grēku nožēlu (esam ļoti pateicīgi iniciatoriem).

Tagad mēs esam īpaši pateicīgi Tatjanai Mikušinai par iespēju piedalīties priekšā stāvošajās 33 Lūgšanu nomoda dienās "Grēku nožēlošana glābs Krieviju". Līdz tam mēs katrs atsevišķi, pa retam kopā (vienā laikā, bet katrs savās mājās) lūdzāmies, iekļaujot nožēlu. Tagad to organizē Sūtne! Man tas ir liels prieks, ka cerības no manas un vēl dažu mūsu cilvēku sirds dziļumiem piepildās dzīvē! Lūgšanu vilnis kopā ar nožēlu varēs velties pāri visai planētai! Ļoti ceram, ka mūsu kopīgā aktivitāte būs pietiekama, lai dzēstu vairāk karmas nekā līdz šim.

Es dziļāk izpratu, ka tieši tagad ļoti svarīga ir noskaņošanās pirms šīm 33 dienām Lūgšanu nomodā. Mēs savā lokā to vēl apdomāsim, lai pareizi piedalītos Lūgšanās. Tā kā es esmu tā, kas sniedz informāciju mūsu cilvēkiem, tad mans atbildības loks paplašinās, lai cilvēki saņemtu zināšanas arī par lūgšanu kvalitātes nepieciešamību, par saskaņošanos ar Dievu, par vajadzīgo garīgo disciplīnu. Saskaņošanos ar Dievu un sagatavošanos priekšā stāvošajām lūgšanām es saprotu tā:

Nožēlai ir jāsākas pirms Lūgšanu stundām, vēlams jau tūlīt, bet pirms nožēlas mums ir jāsaskaņo sevi ar Dievu tā, lai mūsos būtu Dievišķā Mīlestība. Tas tā ir ideālā variantā, bet daudzi noteikti ir tam gatavi. Tādā saskaņā, apziņas lūgšanu stāvoklī mēs ne tikai pienākuma apziņas dēļ, ne tikai tāpēc, ka tā vajag pēc prāta loģikas, bet mudināti no iekšienes, no sirds dziļumiem lūgsimies Dievišķā Mīlestībā...

Dievišķās Būtnes redz Mīlestības Liesmu, Viņas vēl vairāk pastiprinās Lūgšanas iedarbību. Sadarbībā ar Viņām sasniegsim panākumus! Es tam ticu.

Nobeidzu savu vēstuli, kaut arī tematika ir neizsmeļama kā Dzīve, kā Mīlestība...

Ar jaunu apzinātību mēs ejam apvienoties Garā, ejam pretī Brīnumam, kas glābs Krieviju un visu Pasauli!

Ar Mīlestību Līga

 

uz augšu

uz sākumlapu

 Copyright © 2008 - 2018
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2018 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia