Gudrības Valdoņu Mācības grāmatu brīvdabas bibliotēka un lasītava


2017. gada 11. jūnijā Sokrāta tautskola atklāja Gudrības Valdoņu Mācības grāmatu brīvdabas bibliotēku Sevis izzināšanas un harmonizācijas parkā Siguldas tuvumā (sīkākas norādes par parka atrašanās vietu Sokrāta Tautskolas mājas lapā). Bibliotēka būs atvērta parka apmeklētājiem vasaras sezonā katru dienu no 11. jūnija līdz 25. augustam, pēc tam – nākamajā vasarā.

Bibliotēkā ir divi pilni grāmatu komplekti – visas izdevniecības "СириуС" izdotās Tatjanas Mikušinas grāmatas krievu valodā un visas izdevniecībā "Sol Vita" iznākušās Tatjanas Mikušinas grāmatas latviešu valodā.

Viens komplekts domāts lasīšanai parka teritorijā (grāmatai jābūt noliktai savā vietā līdz 21:00), otrs komplekts paredzēts lasīšanai mājās. Katrs, kas paņem grāmatu uz mājām, pats reģistrē prasītos datus īpašā reģistrācijas žurnālā un ne vēlāk kā pēc mēneša atnes grāmatu atpakaļ.

Grāmatas ir izvietotas parkā, lielā teltī uz galdiem ar klātpieliktiem paskaidrojošiem uzrakstiem. Bibliotēka ir brīvi pieejama visiem interesentiem.

Sokrāta Tautskola cer, ka lasītāji saudzīgi un rūpīgi izturēsies pret šīm grāmatām, kuru saturs ir Dievišķa Gudrība.

 

uz augšu

uz sākumlapu

 Copyright © 2008 - 2018
Tatyana Mikushina
© 2008 - 2018 Lauma Ergle translation.
All rights reserved.
Latvia